Najlepsze prace wykonane przez niezależnych artystów

O nas

Sztuka nie powinna być zamknięta w galeriach – jej miejsce jest wśród ludzi, na domowych ścianach! Z takiego założenia wychodzi GURUPA. Jesteśmy platformą internetową, która wspiera młodych i zdolnych. Prace są najwyższej jakości, a o ich autentyczności świadczy dodawany do każdego wydruku certyfikat.

artCanvas - artystyczny wydruk na płotnie
Certyfikat z podpisem autora

Twórczość cyfrowa zyskuje coraz większe uznanie i podbija domy. Artyści wybierają ten rodzaj sztuki nie tylko ze względów estetycznych, ale także możliwości głębszego przekazu. Nowoczesna technologia pozwala na szybszy i łatwiejszy dostęp do użytkowników. Prace prezentowane na portalu Gurupa.pl są tworzone przez Polskich Artystów, my je drukujemy i oprawiamy na zamówienie oraz wysyłamy do Ciebie, wszystko w imieniu Artysty.

Najpopularniejszymi formami wydruku są obrazy artCanvas. Jest to wydruk pigmentowy Giclee na płótnie bawełnianym z domieszką jedwabiu o archiwalnej jakości marki Ilford, naciągnięty na specjalne krosno z drewna sosnowego. Krosno jest produkowane w Polsce, z drewna pochodzącego z Borów Tucholskich. Do wykonywania wydruku używamy drukarki Epson 9890 o najwyższych parametrach na świecie w tej kategorii. Dzięki temu żywotność kolorów jest dużo dłuższa. P Wszystkie materiały używane podczas powstawania obrazów są przyjazne dla środowiska i nie zawierają żadnych metali ciężkich.


Poza obrazami Gurupa oferuje również artPostery, czyli plakaty wydrukowane na papierze Photo oraz artTapety - fototapety winylowe na duże wydruki.

Hologram - każda praca go posiada
artCanvas - gotowa oprawa pracy
Limitowane edycje prac
Muzealna jakość wydruków