The Red Chair
 
LIMITOWANA 20/20
o tym arcie:
a lonely chair is traveling to a very peaceful places...


artCanvas to wydruk pigmentowy Giclee na płótnie bawełnianym z domieszką jedwabiu o archiwalnej jakości marki Ilford, naciągnięty na specjalne krosno z drewna sosnowego. Krosno jest produkowane w Polsce, z drewna pochodzącego z Borów Tucholskich. Do wykonywania wydruku używamy drukarki Epson 9890 o najwyższych parametrach na świecie w tej kategorii.

Każdy artCanvas posiada certyfikat autentyczności podpisany przez autora oraz hologram.


artTapeta jest drukowana na folii winylowej o podkładzie flizelinowym i dodatkowo pokryta laminatem. Ma strukturę gładką, matową, co pozwala na uniknięcie nadmiernego efektu odbicia światła. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala osiągnąć realistyczną jakość zadruku.
inne tego autora:
o tym artyście:
Adam Balcerek
ADAM BALCEREK BIO: Urodzony w Poznaniu. Ukończył studia na Wydziale Architektury na Brandenburgische Technische Universitaet in Cottbus w Niemczech. Po obronie dyplomu wrócił do Polski i przez 4 lata pracował jako architekt w jednym z największych biur architektonicznych w Europie, RKW Rhode Kellermann Wawrowsky. W międzyczasie ukończył zaocznie dwuletnie studia fotografii na Akademi Fotografii w Warszawie, po czym porzucił pracę architekta i postanowił poświecić się całkowicie fotografii. Przeprowadził się do Paryża, gdzie mieszkał przez pół roku pracując jako asystent, w największych paryskich studiach fotograficznych, takich jak: Le Rouchon i PinUp Studio, asystując między innymi takim fotografom jak: Patric Shaw, Craig McDean, Sofia Sanchez & Mauro Mngiello, Felix Lammers... Wrócił do Warszawy, gdzie pracuję jako fotograf mody oraz reklamy. NAGRODY: 2006 IPA International Photography Awards Wyróżnienie w kategorii Fine Art 2008 Oskary Fashion Pierwsze miejsce dla najlepszego fotografika mody 2008 2008 IPA International Photography Awards Trzy niezależne wyróżnienia w kategorii Fashion PRO 2009 IPA International Photography Awards Wyróżnienie w kategorii Fashion PRO 2009 PX3 Prix de la Photographie Paris Drugie miejsce w kategorii: Advertising Fashion 2010 IPA International Photography Awards Wyróżnienie w kategorii Advertising Product Pro 2010 Sony World Photography Award Jeden z 10 finalistów konkursu 2010 London Creative Competition Wybrany w finale konkursu jako jeden z czterech najlepszych fotografików 2011 The Worldwide Photography Gala Awards April Pierwsze i Drugie miejsce w kategorii Professional Photographers ? Advertising Drugie miejsce w kategorii Professional Photographers ? Fashion 2011 May Pollux Awards Contest W kategorii Professional Photographers Portfolio ? Fashion - Pierwsze miejsce W kategorii Single Images Advertising Professional - Pierwsze i Drugie miejsce W kategorii Single Images Fasshion PRO - Pierwsze i Drugie miejsce 2011 IPA International Photography Awards Trzecie miejsce w kategorii Advertising Product PRO Wyróżnienie w kategorii Fashion PRO Wyróżnienie w kategorii Self-Promotion PRO