Fashion is not dead
 
o tym arcie:
Konkluzja nad światem mody i emocjami jakie mu towarzyszą.


artCanvas to wydruk pigmentowy Giclee na płótnie bawełnianym z domieszką jedwabiu o archiwalnej jakości marki Ilford, naciągnięty na specjalne krosno z drewna sosnowego. Krosno jest produkowane w Polsce, z drewna pochodzącego z Borów Tucholskich. Do wykonywania wydruku używamy drukarki Epson 9890 o najwyższych parametrach na świecie w tej kategorii.

Każdy artCanvas posiada certyfikat autentyczności podpisany przez autora oraz hologram.


artTapeta jest drukowana na folii winylowej o podkładzie flizelinowym i dodatkowo pokryta laminatem. Ma strukturę gładką, matową, co pozwala na uniknięcie nadmiernego efektu odbicia światła. Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala osiągnąć realistyczną jakość zadruku.
inne tego autora:
o tym artyście:
Mateusz Suda
Mateusz Suda http://www.facebook.com/Mateusz.Suda.llustartions Freelancer, ilustrator i projektant graficzny, motion designer, dyrektor artystyczny. Był dwa razy absolwentem Art & Fashion Festival stworzony przez polską kolekcjonerkę sztuki Grażynę Kulczyk w kategorii Ilustracja Mody jak i Fashion Movie. Autor ilustracji dla marki odzieżowej Polygon, gdzie została zaprezentowana na Fashion Week'u w Łodzi SS 2012.